Cemre Fanları,,, Sitesine Hoş,,,geLdiniz!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre Fanları,,, Sitesine Hoş,,,geLdiniz!!

Image

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cemre Kemer Biyografisi

+2
erenji-sevinç
tek_cemreci
6 posters
YazarMesaj
tek_cemreci
admin
admin
tek_cemreci

Cemre Kemer Biyografisi Empty
MesajKonu: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 12:29 pm

cemre: 17.02.1985 doğum tarihi. burcu kova. anesinin ismi Şebnem. hobileri boş zamanlarını anneannesinin yanında geçirmekten büyük bir zevk alıyor ve yemek yiyor. Portakalı ve Portakalla Alakalı Hiç Bir Şeyi Sevmezmiş Beşiktaş lı Boyu 1.67 ymiş

44 Kilo Grubun En Zayıfı ve En Tatlısı

Kova Burcu

Aşırı Meyve Yiyormuş

Grubun İnatçısı Herşeye Komik Bir Şekilde İnat Edermiş.

Menejerlerinden Biride Annesi

Üç Kardeşler.. Kendisinden Sonra 17 ve 3 Yaşında Kardeşleri Varmış

Saçlarıyla Oynama Gibi Bir Hastalığı Var..Hatta Bunun İçin Psikoloğa Bile Gitmiş

Motorsiklete Binmeyi İstermiş

İlk okul Yıllarında Balerin Olmak İstermiş Bir de Lara Croft

Korku filimleri izlemeyi severmis Bebekleri severmis Grubun en enerjiğiymış Küçükken kavgacıymış Grubta en çok o yermiş Küçükken saçına sakız yapışmış daha sonra saçını kısa kestirmişler 1 hafta ağlamış

Cemre ilgiyi çok severmiş Cemre nin en çok dinlediği albüm Mariah Carey in son albümüymüş Çok güzel taklit yaparmış etilerde oturuyor yaseminle bide babanesi ona vicdan dermiş Cemre:boş zamanlarında anneannesinin yanında geçirmekten çok büyük bir keyif alıyor ve yemek yemeyi çok seviyor.Kova burcu..Alacağı ilk parayla anneannesine hediye almak istiyomuş

CEMRE NEDEN MAVİYİ BU KADAR ÇOK SEVİYOR

Cemre maviyi çok seviyormuş.Çünkü mavinin onu nazardan koruduğuna inanıyormuş Annesinin adı Şebnem.Kendisinin menejeri. Bir de Cemre'nin bir klipte oyunculuk yaptığı söyleniyordu ya işte o klibin Ragga Oktay'ın Papbucu Yarım şarkısının klibi olduğu düşünülüyor. Klibin 3. dakikalarında siyah-beyaz elbiseli bir kadının yanında 3-4 defa gözüküyor.

Hepsi Grubunun üyeleri onun önünde portakal yiyerek onu gıcık ederlermiş. Kömür Prensesin enlerini saymak istiyorum: En sevdiği aktör: Brad Pitt En sevdiği renkler: Mavi Beyaz Sarı En sevdiği yiyecekler: Tavuklu Burger, Kavurma, Enginar En sevdiği film türü: Korku Filmleri En sevdiği dizi: Comedy Max'taki bütün diziler En sevdiği aksesuar:Küpe, şapka, çıtçıtlı saçlar En sevdiği albüm:Mariah Care
erenji-sevinç

erenji-sevinç

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 3:26 am

güzel bide cemre dükkan açtıı....
ebru and gülçin
Gülçin Kolik
Gülçin Kolik
ebru and gülçin

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:38 am

dükkanmı ne dükkanı ben hiç duymadım
cemreci_girl
moderatör
moderatör
cemreci_girl

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 1:55 pm

bende hiç dükkan açtığını bilmiodum ama diğerlerini ezberledim ama yined saolun
http://gruphepsiderslerimiz.turkforumpro.net
cEmrE_KoliG

cEmrE_KoliG

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 9:30 am

sağol
Ezqi_Esin

Ezqi_Esin

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer Biyografisi   Cemre Kemer Biyografisi Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 4:23 pm

saolun dükkan mı açtı ne dükkanı bilmiyordum

Cemre Kemer Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre neden maviyi sever?